אנשים מספרים

מרכז בעלי מלאכה 

sold בעלי מלאכה.jpg

"גם אנחנו, כמו רבים אחרים, הפכנו בשנה האחרונה למשפרי דיור. פירסמנו את דירתנו למכירה והתחלנו לחפש דירה לרכישה. מכיוון שאנו אנשים משכילים, טכנולוגים ומבינים קצת בעסקים, החלטנו לעבור את התהליך בעצמנו, ללא שותפים... כלומר ללא מתווכים.
מתווכי העיר לא ויתרו לנו, ומרגע שפירסמנו את דירתנו, לא הפסיקו להציק. בתחילה סיננתי אותם בחוסר סבלנות, אך בהמשך הבנתי שיש מתווכים ויש מתווכים. יש מקצוענים ויש אופורטוניסטים. יש כאלה שמביאים ערך ויש כאלה שעוד לומדים את המיקצוע.
הבנו גם שללא סוכן משלנו, אנו נמשיך לבזבז את הזמן על מתווכים שונים שבאים לראות את הנכס ועל לקוחות מתעניינים שלא ממש רלוונטיים לנו. כמו כן, לא נצליח למצוא נכס שמתאים לנו לרכוש, לפני שייחטף, או בלי לראות עשרות דירות שאינן מתאימות לנו.
ואז הגיע שחר. לא סתם התעניין אלא בא עם לקוחה מאוד רלוונטית. שחר הבין מאוד מהר את היתרונות, החסרונות וקהל היעד הרלוונטי לדירה שלנו. יותר מהר הוא הבין מה אנו מחפשים ומצא לנו את דירת חלומותינו, במיקום שרצינו ובתקציב שלנו.
שחר קיבל בילעדיות למכירת דירתנו. מאותו רגע היה לנו שקט מלא מהתהליך. לא קיבלנו יותר שיחות מיותרות ולא נאלצנו לפתוח את ביתנו לטיילת מיותרת של אנשים. שחר עשה את עבודתו במסירות ובסבלנות. הרגשנו שאנחנו בידיים טובות. גם כששקלנו להתפשר, שחר התעקש להמשיך בתהליך ולמצות עבורנו את ערך הדירה. 
בעזרת שחר הצלחנו לבצע את עיסקות חיינו. רכישה ומכירה של דירה, דורשות ניסיון מיקצועי, יחסי אנוש, יכולת עיסקית והמון סבלנות. שחר התברך בכולם. גם עברנו את התהליך בקלות וגם רכשנו חבר לחיים." 
גיל רינגלר

בן יהודה

ג'פרי אורן